Yemekli Tekne Turu

Yemekli Tekne Turu

Organizasyon ile İstanbul ayaklarınızın altında.

Yemekli Tekne Turu

Boğazda ve denizde her türlü özel günler için yemekli tekne turu hizmeti vermekteyiz. Özel doğum günleri, akşam yemekleri, kahvaltı turları ve yılbaşına özel yemekli tekne turu imkânlarından yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz organizasyon; isteğe göre alkollü veya alkolsüz içeceklerden oluşmaktadır. Hazırlayacağınız organizasyona göre farklı menülerimiz bulunduğu gibi bu menüye ekleme veya çıkarma yapabiliyorsunuz. Özel günlerinizde veya sabah kahvaltısını teknede yaşamak istiyorsanız, mutlaka bizlere ulaşmalısınız. Uygun seçenek ve farklı organizasyonlarımızla, fark yaratıyoruz. Daha önceden uygulamış olduğumuz yemekli tekne turuhakkında detaylı bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Kapalı ve açık alanlarımızla sayıya göre hazırlanan organizasyon hizmetimiz bulunmaktadır. Önceden belirlenen sayı ve menüye göre yemekli tekne turunu hizmetinize sunmaktayız.

Özel Günlerinizde Tercih Edebileceğiniz Organizasyona Seçeneklerimizle Hizmetinizdeyiz

Organizasyonlar günümüzde değişikliğe uğrayarak, daha doğal ve farklı şekillere bürünmüştür. Kapalı alanlarda yapılan organizasyonların yerini, açık hava ve tekne turları yer almaya başlamıştır. Biz de organizasyon firması olarak; akşam yemeklerinizi, sabah kahvaltılarınızı veya özel günlerinizi yemekli tekne turu ile taçlandırdık. Firmamız verdiği hizmet kalitesi ile sizlere muhteşem bir tekne ziyafeti sunuyor. Özel günlerinizde yapılan özel süsleme ve organizasyonlarla, müzik eşliğinde özel akşam yemeklerinizle, teknede yemek keyfini sizlere sunuyoruz. Ağırlamak istediğiniz misafirlerinizi, teknede denizin maviliği ve muhteşem tekne organizasyonu ile fark yaratabilirsiniz. Kutlamalarınız, nişan, düğün veya akşam yemeklerinizi sevdiklerinizle birlikte, güzel bir teknede kutlamaya ne dersiniz? Gerekli düzenleme ve yemek menüsü için bizimle irtibata geçerek, paylaşımlara bulunabilirsiniz. Yapılan organizasyonun sonunda, muhteşem bir yemekli tekne turu keyfi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Misafirleriniz arasında farklı bir sunum imkânından yararlanarak, fark yaratabilirsiniz. Doğanın ve denizin güzelliğinin tadını çıkarmak için yemekli tekne turunu tercih etmelisiniz.

İçkili / içkisiz, yemekli/yemeksiz alternatifleriyle her türlü bütçeye ve isteğe göre organize edilen Teknede organizasyon öncelikle gelen misafirlerinin memnuniyetini ilke haline getiren  Tur Tekne Organizasyon için aynı zamanda hizmet verdiği alanda öncü olabilme fırsatıdır. On yılları aşan hizmet anlayışı, kaliteden ödün vermeyen profesyonel ekibi ile Tur Tekne Organizasyon teknede yemekli organizasyon konusunda kendisini ispatlamış, aldığı referanslarla da bunu taçlandırmıştır.

“Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul” mısraının yerini  ‘sana dün bir tekneden baktım aziz İstanbul ‘ dizesinin alacağı efsunlu, ışıl ışıl bir akşam yemeği siz ve misafirlerinizin en büyük zevki olacaktır. Son yıllarda  Tekne Tur Organizasyon gibi firmaların da sayesinde Boğaz turu Akşam yemeği hem Boğaz sefası yapıp hem de eşsiz lezzet ve kalitede yemeklerinizi yiyebileceğiniz muhteşem bir gece yaşamak için bulunmaz bir fırsat. Aynı alanda hizmet veren firmalardan bizi ayıran en büyük özellik ise Teknede akşam yemeği fırsatından istifade etmek isteyen siz değerli misafir adaylarımıza hem fiyatı hem de kalitesinden ödün vermeyen tavrı ile hizmet sunmasıdır.

Her ihtiyaca uygun teknelerimiz ve yatlarımızla ister sevdiğinizle baş başa geçireceğiniz bir akşam yemeği ister yüzlerce konuğunuzu davet edebileceğiniz bir iş yemeği, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek donanıma sahip Tekne Organizasyon ayrıntıların yeri geldiğinde hayat kurtaracağını ilke haline getirmiştir ve bunun bilincindedir.

Denizin ortasında düzenlemek istediğiniz Bayi toplantısında veya şirket yemeğinizde  her türlü teknik donanıma sahip teknelerimizle şirketinizi sizin kadar temsil etme yetkinliğimiz konusunda iddialıyız. Göze hitap ettiği kadar lezzet unsuruna da hitap eden nefis yiyeceklerimiz, belirlediğiniz içki seçeneklerimizle müşterileriniz, dostlarınız, çalışanlarınız arasında seçkinliğinizi bir kez daha ispatlamış olacaksınız. Güler yüzlü hizmet anlayışı ve her türlü bütçeye uygun yaklaşımı ile  Tekne Organizasyon ekip çalışmasının öncelikli sırada yer aldığını bilir ve tüm organizasyonlarda siz değerli misafirlerimizin isteklerini birinci öncelik olarak değerlendirir.

 Tekne Organizasyon ailesi her türlü sürprizinizde sizin yanınızda. Evlilik mi teklif etmek istiyorsunuz? Ya da eşinize sürpriz bir doğum günü mü planladınız? Arkadaşınızın terfi etmesini mi kutlamak istiyorsunuz?  Tekne Tur Organizasyon ailenizden biri olma sıcaklığıyla size sizin kadar yakın.  Boğaz manzarası eşliğinde doyumsuz İstanbul siluetiyle, müzik, eğlence, lezzetli yemekler ve keyifli sohbetler eşliğinde çıkacağınız tekne turlarımızla muhteşem bir gün yaşamanın güzelliği sizleri bekliyor.

Siz belirleyin biz uygulayalım! Bütçenizi yormadan, dar mekanlara sıkışmadan, gökyüzü ve Boğaz’ın nefes kesen manzarası eşliğinde Tekne Organizasyon olarak bizler diyoruz ki; gelin mutluluğunuzu ölümsüzleştirelim.

 

TEKNEDE ŞİRKET YEMEKLERİ

Teknede şirket yemekleri, bayi toplantıları, kuruluş yıldönümü, sene sonu eğlencesi, grup eğlenceleriniz için yemekli ve yemeksiz olarak hizmet vermekteyiz. Tekne de bayi toplantılarınız da ihtiyacınız olabilecek tüm donanım ve diğer detayları size sağlıyoruz. Deniz de olsanız bile! Ayrıca şirketinizin bayi toplantısı veya özel misafirlerine Boğaz Tekne Turu ile boğazın eşsiz güzelliğinde unutulmaz bir gün yaşatmak, kurmuş olduğunuz bağları daha da sağlamlaştırmak istiyorsanız teknelerimize bekliyoruz.

Teknede Organizasyon yapmanın avantajlarından en iyi şekilde faydalanmak için  Boğaz Tekne Turu.boðaz turu