cropped-logos.png

Vip Yat Kiralama

Organizasyon ile Yat turları hayal olmaktan çıkıyor.

Dünya da eşi bulunmayan İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridini lüks yatlarımızla gezmek ister misiniz? Tekne Tur Organizasyonu tercih etmenizin karşılığında eşsiz İstanbul manzarası ile benzersiz bir gün yaşayacaksınız. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı ve görkemli evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi binlerce kültüre ve yüzyıllara şahitlik etmiş onlarca esere kendilerini en güzel gösterdikleri yerden yani İstanbul’un Boğaz’ından izleme fırsatı bulacaksınız. Kiralık teknelerimiz, Kiralık Yatlarımız ile size ve kıymetli konuklarınıza VIP düzeyde hizmet etmek bizim işimiz.

Zenginliğin sınırsızlığının bilincinde olduğumuz günümüzde tüm olanaklara kavuşmak eski yıllara göre daha kolay. Sahip olamadığımız bazı değerlere ve zevklere internet yolu ile daha kısa sürede ve daha ekonomik seçeneklerle ulaşabiliyoruz. Tekne kiralama, Yat kiralama da bunlardan sadece ikisi.

Yurtdışından gelen misafirlerinizi İstanbul’un o eşsiz manzarası ile birlikte Boğaz’da gezdirmek istiyorsanız  Tekne Tur Organizasyon onlarca çeşit tekne ve yat seçenekleri ile hizmetinizde. Müşterilerinize şık bir yemek mi vermek istiyorsunuz? Vip servis ile Tekne Tur Organizasyon yanınızda.

Misafirinizin sayısı bizim için hiç önemli değil, ister iki kişi olsun ister 200 her seçeneğe uygun tekne ve yatlarımızla bulunmaz bir İstanbul turu için yıllardır alanında uzman kadrosu ile Tekne Tur Organizasyon sizler için var.

Özel günlerinizi daha güzel getiriyoruz. Profesyonel kadromuz sizi dinliyor ve isteklerinizi belirliyor, ne tür bir organizasyon hayal ediyorsanız Tekne Tur Organizasyon orada.

Vip Yat Kiralama hizmetlerimizle istediğiniz koya demir atarak belirlediğiniz rotada seyahat ediyoruz. Yat Turumuz ve Vip Yat Kiralama organizasyonlarımızla seçkin misafirlerinizi birinci kalite ağırlama olanakları ile karşınızdayız.

Hizmetlerimizde birincil önceliğimiz kalite. Servis, sunum, Yat ve Teknelerin sizin belirlediğiniz ölçülerde dekore edilmesi, hayatın her alanında yaşamak istediğiniz Vip klas boyutunda bir çerçeve sağlamaktadır.

Siz değerli misafirlerimiz dünyada eşi benzeri olmayan sularda Asya ve Afrika kıtasının birleştiği Boğaz’ın o muhteşem denizinde çok özel bir gün mü planladınız?  Tekne Tur Organizasyon lokasyonu muhteşem olan bu sularda olmanın verdiği şansı size mutlulukla iade etme garantisi veriyor.

Sevdiğinize yapacağınız özel sürprizler, sizin için kıymetli olan özel günler, iş yemekleri, dost toplantıları, tüm özel gün ve anlarınız için düşündüğünüz organizasyonlarda sizinleyiz.  Boğaz ve İstanbul’un sahili arka fonda ilerlerken tadına doyamayacağınız lezzetli yemekler, içkili/içkisiz mönüler ile kılı kırk yaran bir servis anlayışı bizim size sunabileceğimiz hizmetlerimizden sadece birkaçı.

Kalitede Vip anlayışı benimseyen  Tekne Tur Organizasyon fiyatları ile de sizi cezbedecek. Kiralamak istediğiniz yat ve teknelerimizin özelliklerine göre değişen fiyat aralıklarımızla bütçenizi yormadan ve fazlasıyla ödediğinizin hakkını veren bir servis alacağınızın garantisini on beş yılı aşkın tecrübemizle sizlere sunuyoruz.

Tekne Tur Organizasyon gürültülü şehir hayatına biraz ara vermek isteyen, değer verdikleri misafirlerine şık bir ev sahipliğiyle ağırlamak isteyen siz kıymetli konuklarımıza aradıkları hizmetin ve servisin karşılığını sunuyor. İstanbul gibi asırlarca peşinden koşulan nadide bir şehirde Vip Klas hizmetlerimizle, sıcacık bir atmosferde yaşayacağınız özel gün ve gecelerinizde Vip Yat Kiralama, Yat Turlarımız ve Tekne turlarımızla sizlere hizmet vermek bizim için onurdur.

Özgünlüğü ile klas fiyatları ile cazip Tekne Tur Organizasyon kaliteli servisi ile de sizleri misafir etmekten gurur duyacaktır.

 Tekne Tur Organizasyon olarak bizler diyoruz ki; gelin mutluluğunuzu birlikte ölümsüzleştirelim.

Başa dön