Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Sünnet Düğünü

Organizasyon tüm özel günlerinizde yanınızda,

Sünnet, dinimizce farz olunan en kıymetli olgulardan birisidir.  Her Müslüman erkek çocuğunun yaşadığı bu eşsiz tecrübede de Tekne Tur Organizasyon ailesi olarak yanınızdayız.  Gelenek ve göreneklerine bağlı olan ülkemizde nişan, düğün gibi kutlamalar çok önemli yer tutmaktadır. Müslüman erkeğin en önemli sembolü olan Sünnet törenleri ise hem dini bilinci aşılamak hem de aileleri mutlu bir günde bir araya getirmenin en kıymetli göstergelerinden birisidir.

Tekne Tur Organizasyon olarak bizler oğlunuz için hayalini kurduğunuz Teknede sünnet düğünü günü için sizinle birlikte en ince ayrıntısına kadar misafirlerinizi ağırlıyoruz.

Sünnet organizasyonumuz küçük beyin yıllar sonra çocuklarına göstereceği fotoğraf ve videolarla bir şölen haline gelecektir. Alışılmışın dışına çıkıp Teknede Sünnet fikrini benimsediyseniz tam yerindesiniz.

İstanbul’un kadife sularında Boğazda Sünnet sizi olduğu kadar gelen misafirlerinizi de mutlu edecektir. Garanti!

Yıllardır her türlü organizasyon da ayrıntıyı kendisine prensip edinmiş Tekne Tur Organizasyon ailesi olarak bizler yapacağınız Sünnet Düğünü organizasyonunda da sizlere eşlik etmekten büyük bir keyif alacağız.Her şeyden önce sizin memnuniyetiniz ve sizin aldığınız kararları uygulama konusunda hassas bir yaklaşımı olan Tekne Tur Organizasyon biliyor ki sizin yaşayacağınız mutlu bir akşam bizim için de büyük mutluluklara vesile olacaktır.

Anadolu’nun kadim geleneklerinin bize verdiği ipuçlarıyla oluşturduğumuz sünnet düğünü programımızda Küçük Bey ve arkadaşları ön plana çıkarılıyor. Talep üzerine düzenlenen organizasyonlarda çocuk ruhu düşünülerek dekor edilmiş teknelerimizde siz ailelerinde istekleri aynı orantıda gözetiliyor. Tercihe bağlı düzenlenecek yemekli/yemeksiz, her zevke her görüşe açık organizasyonlarımızda eğlenmek ve eğlendirmek en önemli hedefimiz.

Sizin için biricik olan bu özel günde, her bütçeye uygun belirleyeceğimiz mönülerimiz, her damağa hitap edeceğini bildiğimiz kaliteli yemeklerimizle, güler yüzü sıcakkanlılıkla yerine getiren çalışanlarımızla bir ömür boyu saklayacağınız anıları size taahhüt ediyoruz. Bu ölümsüz günün her anını fotoğraflarla süslemek her anı video görüntüleriyle bezemek de bizim işlerimizden.

Geleneksel tabuların dışına çıkıp kapalı bir alanda olmaktansa nadide şehrimiz İstanbul’da, İstanbul’un o insana huzur veren Boğaz’ında biricik oğlunuza bu unutulmaz Sünnet Düğününü yaşatmak gelen misafirlerinize her şeyi tam düşünülmüş izzet-i ikramda bulunmak istiyorsanız Tekne Tur Organizasyonu seçerek ilk adımı atmış oldunuz.

İster şatafatlı, ister sade, ne türlü bir organizasyon düşünüyorsanız bizimle sadece paylaşmanız yeter.

Dini değerlerine ve gelenek göreneklerine sonsuz bağlı ülkemizin kıymetli değerleri neyi gerektiriyorsa Tekne Tur Organizasyon bunların tümünü benimsemiş ve benimsediği bu değerlere göre bir konsept oluşturmuştur.

Sünnet Düğünü organizasyonlarımız yanlış algıların dışında her hangi bir kapalı mekan fiyatlarıyla mukayese edildiğinde oldukça da uygun fiyatlıdır.

Sayısı onları geçen tekne ve yatlarımızla sizin belirleyeceğiniz kişi sayısına uygun tekne veya yatlarımızda gerçekleştireceğimiz sünnet düğünü organizasyonu ile gelen misafirlerinize de teknede her hangi bir özel gün organizasyonu fikrini aşılayacağınızdan da oldukça eminiz. Kişi sayınıza, bütçe durumunuza göre size özel teklifler sunabileceğimiz Sünnet Düğünü organizasyonumuzda öncelikli hedefimiz sizin huzurunuz.

Gelin sizin ve oğlunuzun hayatının en önemli günlerinden biri olan Sünnet Düğününü prenslere layık bir organizasyonla şölen haline çevirelim.

Tekne Organizasyon, kalitesi, hizmet seviyesi, her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla sizin ve ailenizin yanında.

Gülümseyen hizmet anlayışı lezzetten ödün vermeyen algısı her gelen misafiri baş tacı etme prensibiyle on beş yılı aşkın süredir hizmet veren Tekne Organizasyon diyor ki; gelin mutluluğunuzu ölümsüzleştirelim.boðaz turu