Teknede Kına Organizasyonu

Teknede Kına Organizasyonu

Geleneklerine büyük bir özenle bağlı olan bizler için Kına Gecesi düğün habercisidir. Son yıllarda modern adıyla Bekarlığa veda gecesi olarak da bilinen kına gecesi ülkemiz için ayrı önem taşır. Yüzyıllardır süregelen bu gelenek evlenmeye hazır genç kızlar için çok önemli adeta düğünün nasıl olacağına dair de bir ipucudur.

Tekne Turu Organizasyon ailesi olarak bizler ülkemizde ki her türlü hassasiyeti yakından takip ederek konumuz dâhilinde ki tüm organizasyonlara en ince ayrıntısına kadar özen gösteriyoruz.

Kına Organizasyonlarımız için gelin adaylarımızla yaptığımız detaylı görüşme sonucu onların neler talep ettiklerini belirliyor ve Teknede kına orgnizasyonumuzu buna göre belirliyoruz.

Gelin adayımızın belirlediği konsepte uygun olarak adeta bir gelin gibi süslediğimiz Tekne/lerimizle Boğazda kına gelen misafirlerimiz için sonsuz bir eğlence ve mutluluk kaynağı olmaktadır.

Bugüne kadar yaptığımız Teknede kına eğlencelerimizde başta damat beyin annesinin gönlünü almamız gerektiğini ve gelen misafirlerimizin kendilerini olabildiğince özgür hissedecekleri bir ortamda bulmalarını sağladık. Çaldık, oynadık..

Boğazda kına konseptimizde İstanbul manzaralı bol eğlenceli bir akşam sizleri bekliyor.

Ellerinde tefleriyle mum yakıp, türkü söyleyen davetlilerin arasında bindallı giymiş gelin adayımızla onu ağlatmaya hazır annesinin söyleyeceği türkülerle İstanbul Boğazında Kına adeta masallardan çıkmış bir şekilde gerçekliğe bürünüyor.

Tekne Tur Organizasyon olarak bizler yıllara varan tecrübemizle sizlere ferah, huzurlu, eğlenceli, modern bir masal yaşatmanın sözünü veriyoruz.

Kına kıyafetleri, kına müziği, süslemeler, dans şovları, ikramlar, kına mumları, kına takımları...bunlar bir kına gecesinin olmazsa olmazları.Tekne Tur Organizasyon olarak bizler ailenizin bir ferdi gibi her ince ayrıntıya dikkat ederek sizlerin istediği şekilde bir Kına Gecesi Şöleni düzenlemeyi kendimize görev biliyoruz.

Geleneksel Türk aile yapısında Kına geceleri kız ailesi tarafından organize edilir. Bu bir nev-iGelin kızın şanıdır. Gelin babaları ve anneleri olabildiğince ses getiren bir kına gecesini kendilerine görev bilip eş-dostlarına düğün öncesi muhteşem bir gece yaşatmanın heyecanına girerler.

Tekne Tur Organizasyon bu hassasiyetleri göz önünde bulundurarak İstanbul Boğazının serin sularında, sahil boyunca uzanan eşsiz manzara eşliğinde, yemekli/yemeksiz tercihinize göre belirlenmiş mönüleriyle düğün öncesi organizasyon yapma baskısını sizin üzerinizden alıp profesyonel bir ekiple siz ve misafirlerinizi eğlendirmek için yıllara varan tecrübesini konuşturmaktadır.

Yıllar önce kız evinde yapılan kına geceleri, günümüz dedeğişen ve gelişen konjonktürle yerini düğün salonlarına, kır evlerine ya da lüks restoranlara bırakmıştır. Kına gecesini farklı yaşamak isteyen gelinlerimizin tercihleri arasında artık tekne turları da yerini almaktadır. Önyargıların aksine  Kına organizasyon fiyatlarının sanıldığı kadar pahalı olmadığını bugüne kadar bizleri arayan irtibata geçen misafirlerimiz görmüşlerdir.

Joy Tekne Tur Organizasyon ailesi olarak bizler her türlü bütçeye göre ayarlanmış Kına Gecesi Konseptlerimizle, ayrıntıların detaylarda gizli olduğunun bilincinde eğlenmeyi ve eğlendirmeyi ilk amaç olarak belirleyip misafirlerimize farklı tarzda bir akşam yaşatmayı ve yıllar sonra da hafızalardan silinmeyecek bir organizasyona ev sahipliği yapmayı sizlere vadediyoruz.

Mutluluğun arifesini yaşayan Gelin adaylarımız, yıllar sonra arkadaşlarınıza anlatacağınız bir kına gecesi mi yaşamak istiyorsunuz? Joy Tekne Tur Organizasyon olarak bu mutlu gününüzde sizin yanınızdayız.

Biricik kızlarının mürüvvetini gören anneler ve babalar Joy Tekne Tur Organizasyon her türlü bütçeye uygun alternatifleriyle siz ev sahiplerinin hizmetinde.

Bir gelin edasıyla salına salına giden teknelerimizde unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu için, Joy Tekne Tur Organizasyonun önceliği misafirlerinin mutluluklarını birlikte ölümsüzleştirmek, Boğaz’ın serin sularında giden teknelerde çınlayan “yüksek yüksek tepelere…” türküsü eşliğinde.Teknede Kına,  Teknede Kına Gecesi, Teknede Kına Organizasyonu, Teknede Kına Organizasyonları, Teknede Kına Fiyatları, Kına Teknesi, Teknede Düğün, Tekne Düğünü, Tekne Düğün Organizasyonu, Yemekli Tekne Düğünü, Boğazda Teknede Düğün, İstanbul Boğazında Düğün, Teknede Düğün Fiyatları, Teknede Düğün İstanbul, düğün.com,  Joy Tekne Düğün, Joy Tekne Şikayet, Joy Tekne Yorumlar, Düğün Gemiboðaz turu